Friss topikok

Linkblog

Kapus nélkül nem ment...

2008.10.24. 22:10 Miniestadi

Csapatunk 7-3 arányú vereséget szenvedett a nyolcadik mérkőzésén. A meccset kénytelenek voltunk igazi kapus nélkül, mezőnyjátékossal a kapuban lejátszani, ( utólag is köszönjük neki, hogy elvállalta ) ennek ellenére az első félidőben uraltuk a játékot, okosan játszottunk, így 25 perc után 3-1 volt ide.

Látszólag minden jól ment, de a második félidőben minden fordítva történt. Nem találtuk a játékunkat, fegyelmezetlenül játszottunk. Értelmetlen ívelgetésbe kezdtünk, majd egy kontragóllal visszajött a meccsbe az ellenfél. Ebben az időszakban lett volna szükségünk kapusunkra, akinek a védései sokat segítettek volna a csapaton.

Hamar jött az egyenlítés majd rövid idő alatt két és három gólos hátrányba kerültünk. Elment a meccs. Ez is. Pedig első félidei játékunkkal bebizonyítottuk, hogy melyik volt a jobbik csapat.

Fevernova FC - hamach/becker 3-7

Gólszerzőink: Attila, Zsolti, Máté